Jak najkorzystniej kupować olejki?

Produkty doTERRA można kupować przez link osoby zarejestrowanej korzystając z zakładki SHOP lub w prowadzonym przez nią sklepie internetowym (opcja najdroższa i najmniej korzystna).

Olejki doTERRA są warte swojej ceny, ale warto minimalizować koszty, wykupić dostęp do cen hurtowych bez żadnego minimum zakupowego, kupować co najmniej 25% taniej i korzystać z comiesięcznych promocji.
Można to zrobić:
– z opłatą rejestracyjną 24,50 eur i dobrać sobie dowolne olejki już ze zniżką 25% lub
– z zestawem startowym (i wtedy bez tej opłaty).
Zestawy startowe można obejrzeć tu ZESTAWY STARTOWE, a ceny poszczególnych olejków tu CENNIK (kolumna Whsl to ceny z 25% zniżką dla osób z własnym kontem).
Opcja z zestawem jest najkorzystniejsza, bo tu olejki kosztują o wiele mniej niż te same kupione pojedynczo. Szczególnie polecam zestaw HOME ESSENTIALS zawierający 10 olejków 15 ml i bardzo dobrej jakości dyfuzor.

Żeby założyć konto, skorzystaj z mojego linku www.mydoterra.com/aromaandtaste (mój nr ID 5160081) i zakładki JOIN & SAVE. Szczegółowe wskazówki, jak założyć konto krok po kroku znajdziesz w tej INSTRUKCJI i w zakładce ZAŁÓŻ KONTO KLIENTA. Mogę też to zrobić za Ciebie, wystarczy, że wyrazisz taką chęć i podasz mi potrzebne dane: imię, nazwisko, adres, mail, tel. i datę urodzenia.

Konto jest ważne rok. Za przedłużenie płacimy 18 eur, w ramach którego otrzymujemy olejek mięty pieprzowej 15 ml (cena normalna 21,5 eur), czyli przedłużenie ważności konta to kupno tego olejku po preferencyjnej cenie. 🙂

Ponieważ co miesiąc można skorzystać z bardzo atrakcyjnych promocji i gratisów, przed założeniem konta skontaktuj się ze mną (aromaandtaste@wp.pl, tel. 691792535, www.facebook.com/AROMAandTASTE lub www.facebook.com), żebym mogła powiedzieć Ci, z czego warto skorzystać i pomogła dobrać najlepszą opcję.

Każda osoba, która zakłada konto przez mój link www.mydoterra.com/aromaandtaste, otrzymuje ode mnie w prezencie opracowane i wydane przeze mnie polskojęzyczne książeczki, które bardzo ułatwiają korzystanie z olejków. Można je obejrzeć tu PRZYDATNE MATERIAŁY

olejki eteryczne doterra

Osoby, które przystąpią do programu lojalnościowego LRP i robią zakupy regularnie mogą uzyskać dodatkową zniżkę do kolejnych 30% (czyli łącznie do 55% od ceny detalicznej), zbierać punkty lojalnościowe i wymieniać je na gratisowe produkty, otrzymywać zwrot kosztów przesyłki w punktach i gratisowy produkt miesiąca.
Jeżeli potrzebujesz więcej informacji lub chcesz zadać pytanie, możesz zawsze skontaktować się ze mną klikając przycisk poniżej. Zapraszam Cię serdecznie i chętnie we wszystkim pomogę! Anita 🙂

Pin It on Pinterest

Share This