Dołącz do naszej społeczności i rozwiń własny biznes!

Marketing Sieciowy to genialny w swojej prostocie model biznesu, w którym człowiek otrzymuje wynagrodzenie za polecanie produktów, których sam używa i których jest szczerym entuzjastą. Dziś nawet dzieci nie wierzą w uczciwość reklam, które nie dostarczają rzetelnych informacji i w których produkty często polecają osoby, które nigdy z nich nie korzystały. Nie dziwi więc, że MLM jest nazywany biznesem XXI wieku. To system sprawiedliwy i uczciwy, który generuje przychód pasywny i daje wszystkim równe szanse. To oferowanie ciągłego wsparcia, bo im większej liczbie osób pomożesz zbudować własną firmę, tym bardziej rozwinie się Twoja. W tym modelu biznesowym nie ma limitów i ograniczeń oprócz tych, które nakładamy sobie sami, dlatego ta praca to tak naprawdę praca głównie nad sobą, więc niezależnie od osiągniętych efektów każdy tu jest wygrany 🙂 olejki eteryczne doterra

Pracuję w doTERRA od ponad 2 lat, osiągnęłam jedną z najwyższych rang w Polsce (Gold) i mam wokół siebie zespół wspaniałych, odważnych, pozytywnie nastawionych i chcących się rozwijać osób. Doceniam szansę, jaką daje prowadzenie własnej działalności w oparciu o marketing sieciowy. Tu główna inwestycja to tak naprawdę inwestycja w siebie.
Jeżeli zdecydujesz się na współpracę ze mną, dołączysz do naszej drużyny, otrzymasz pełne wsparcie i wszelkie narzędzia. doTERRA dopiero rozwija się w Polsce, więc jest to idealny moment, żeby dołączyć do nas i budować swoją finansową niezależność.
Nasza praca to przede wszystkim edukacja, podsuwanie naturalnych rozwiązań i ogromna radość, gdy uda nam się komuś pomóc. Jeżeli nie masz pewności, czy to coś dla Ciebie, skontaktuj się ze mną i porozmawiajmy. Nie wiem, czy rozwieję Twoje wątpliwości, ale na pewno postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania. Zapraszam Cię serdecznie do kontaktu mailowego aromaandtaste@wp.pl lub na FB (Anita Kornacka lub fanpage Aroma & Taste)
Posłuchaj również, dlaczego ja zdecydowałam się na tę pracę i ją kontynuuję 🙂

Pin It on Pinterest

Share This