Kilka słów o mnie.

Mam na imię Anita, jestem mamą trójki dorastających dzieci, żoną i opiekunką licznych zwierząt, których nigdy nie brakuje w naszym domu. Z wykształcenia jestem tłumaczem języka niemieckiego, a z zamiłowania zwolenniczką prostych i naturalnych rozwiązań, z których chętnie korzystam, żeby wspierać zdrowie i dobre samopoczucie własne i najbliższych. W życiu staram się dbać o miłość i przyjaźń, postępować uczciwie i być po prostu dobrym człowiekiem.

Dlaczego doTERRA?

Olejki doTERRA to produkt na miarę naszych czasów. Są pomocne w większości dolegliwości współczesnego człowieka, działają szybko i skutecznie, są całkowicie naturalne, czyste, bezpieczne i banalnie proste w stosowaniu.
To naprawdę potężne narzędzie do dbania o zdrowie i dobre samopoczucie – własne i naszych najbliższych. Używam ich z olbrzymią przyjemnością zarówno w domu dla siebie i mojej ukochanej rodziny, jak i na warsztatach. Jak? Jak tylko się da, bo możliwości są nieograniczone!

Dla zdrowia
Zanim sięgnę po farmaceutyki staram się wykorzystać wszelkie dostępne metody naturalne. W domu i w podróży w mojej podręcznej apteczce nie może już teraz zabraknąć podstawowych olejków eterycznych.

Dla równowagi emocjonalnej
Lepiej lub gorzej musimy radzić sobie z naszymi emocjami wszyscy. Przede wszystkim niezwykle istotne jest, żebyśmy wiedzieli, skąd się biorą, co jest ich przyczyną – rozumieli je i oswajali. Olejki eteryczne mogą pomóc wywoływać pożądane reakcje emocjonalne, ponieważ oddziałują bezpośrednio na nasz mózg zarówno poprzez zapachy, jak i skład chemiczny decydujący o ich właściwościach.

Dla urody
Jak każda kobieta staram się dbać o swoją sylwetkę, cerę, włosy. Walczę z niedoskonałościami i przebarwieniami, a będąc po 40-tce mam również świadomość nadciągających nieuchronnie zmarszczek, zwłaszcza mimicznych, bo uwielbiam się śmiać, chichrać i rubasznie rechotać! Kremy na przebarwienia zastąpiłam olejkiem cytrynowym, olejek drzewa herbacianego i lawendy pomaga mi walczyć z niedoskonałościami, łagodzi podrażnienia, a skórę napina i wygładza olejek kadzidłowca. Na włosy niezastąpiony jest rozmaryn. To tylko podstawowy zestaw.

Dla domu
Gdybyśmy znali skład chemiczny i wpływ na nasze zdrowie używanych i wdychanych przez nas tak niefrasobliwie środków czystości pełnych syntetyków i drażniących, nierzadko uczulających zapachów, pewnie zastanowilibyśmy się, czy naprawdę nie da się ich niczym zastąpić. Przyznam, że ja taką refleksję miałam dopiero przy preparacie do usuwania tłuszczu. Śmierdział tak okropnie i uporczywie, że pomyślałam, że to po prostu niemożliwe, żeby w jakiejś formie nie przenikał do jedzenia pieczonego w umytym nim piekarniku. Teraz moja alternatywa to łatwo i szybko przygotowywane m. in. na bazie wody, octu, oliwy i oczywiście olejków eterycznych naturalne alternatywy – bezpieczne i skuteczne.

Dla smaku
Jestem miłośniczką natury i dobrego jedzenia, dlatego w olejkach eterycznych oprócz ich właściwości prozdrowotnych cenię aromat, smak i zastosowanie kulinarne. Olejków eterycznych (oczywiście tylko tych dopuszczonych do spożycia!) możemy z powodzeniem używać do aromatyzowania potraw. Aromatyczne miody i oliwy, sosy do sałatek, orzeźwiające wody smakowe to tylko niektóre z propozycji.

Opcje dla Ciebie

Z dobrodziejstw olejków eterycznych doTERRA możesz korzystać kupując je poprzez link osoby zarejestrowanej:

Korzystniejszą opcją jest założenie konta klienta (bez minimum zakupowego) i korzystanie ze zniżki 25%. Najkorzystniejsze jest jednak kupowanie poniżej ceny hurtowej dzięki przystąpieniu do programu lojalnościowego LRP, gromadzeniu kolejnych zniżek (dodatkowe 30%), otrzymywaniu zwrotu kosztów przesyłki, gratisowego produktu miesiąca oraz korzystaniu z comiesięcznych promocji.
Jak założyć konto dowiesz się w zakładce Załóż konto klienta.

Możesz też zacząć budować swój własny biznes ze mną i z doTERRA w oparciu o ten wspaniały dar natury, jakim są olejki eteryczne. Zapraszam Cię do zakładki Rozwiń własny biznes.

I jesteś zawsze bardzo mile widziana/widziany na moich warsztatch, na których oprócz dużej dawki wiedzy możesz się przekonać, jak niesamowicie olejki eteryczne pachną, działają, a nawet smakują!

Moje media

Facebook – grupa

This error message is only visible to WordPress admins

Error: The account for aromaandtaste needs to be reconnected.
Due to recent Instagram platform changes this Instagram account needs to be reconnected in order to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

Pin It on Pinterest

Share This